q

Коли фотографую діток, таке відчуття, ніби знаю про що вони думають, про що мріють. Через фотоапарат в нас проходить якийсь невловимий позитивний контакт, який нікому більше незрозумілий.


Юля Борщевська - сімейний та дитячий фотограф
15710
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15710,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Yulia Borshchevska

Я сімейний та весільний фотограф Юля Борщевська, фотографією займаюсь близько 6 років. Останні 2 роки переважно фотографую немовлят та діток до рочку у своїй студії Бейбібум. Фотографія дітей для мене щось більше , ніж просто «фото». Коли фотографую діток, таке відчуття, ніби знаю про що вони думають, про що мріють. Через фотоапарат в нас проходить якийсь невловимий позитивний контакт, який нікому більше незрозумілий. Я сама мама 9 –річної донечки, можливо тому знаю , що саме і в якому віці потрібно діткам.

Мої «енергетичні батарейки» – це моя сім’я. Не уявляю свого життя без чоловіка та донечки. Можливо тому мені так цінно фотографувати саме миті щастя та любові в сім’ї. В безперервному побуті ми забуваємо про найголовніші речі. Коли люди приходять до мене на фотосесію, вони згадують про них, їх очі починають усміхатись і це те, заради чого я фотографую. «Колекціонуйте миті, а не речі» – зажди всім так кажу. Фотографуйтесь частіше, адже на данний момент Вам здається, що Ви все пам’ятатимите. А через 5-10 років важко буде згадати, яка зачіска була в дитини, які волохаті рученята у немовля, як тато не вмів тримати дитинку, з якої сторони чолочка, як він хмурив чоло, або як скаладав губки в бантик, смоктав пальчика, вивчав свої ніжки, тягав маму за волосся, як був подібний на дідуся чи бабусю, який виріс перший зубчик… і яка чарівна щира усмішка , за яку Ви готові розцілувати так тепло і ніжно. За такі фотографії Ваш малюк скаже Вам дякую не через рік чи два, а через п’ятнадцять чи двадцять років… Ви самі це скажете…..

Колекціонуйте миті, а не речі….Зберігайте їх у фотографіях….096-284-69-58