q

Коли фотографую діток, таке відчуття, ніби знаю про що вони думають, про що мріють. Через фотоапарат в нас проходить якийсь невловимий позитивний контакт, який нікому більше незрозумілий.


Newborn lifestyle - новий вид фотозйомки немовлят 2019
18164
post-template-default,single,single-post,postid-18164,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Newborn lifestyle – новий вид зйомки 2019

Newborn lifestyle – новий вид зйомки 2019

Як і обіцяла, буду трошки показувати свій новий вид зйомки, назвала я це newborn lifestyle або просто домашній репортаж.Що ж це таке?Це фотосесія новонароджених віком до 3-4 тижнів (не до 2, як у стандартній зйомці немовлят), іноді можна і до місяця , але це при умові, що малечу не турбує животик. Чому тут терміни більші? Тому що я не викладаю новонароджену дитину у позування, не переодягаю у різний одяг та не знімаю у кошиках або іншому реквізиті, сон тут не обов’язково потрібний. Це сімейна домашня зйомка про життя, про емоцій, про щастя в домі.Така фотосесія робиться лише у вас вдома, в студії вона буде іншою.

Для кого підійде  фотозйомка newborn lifestyle ?

Якщо вам не дуже подобаються стандартні студійні фотосесії, якщо у вас не виходить бути у студії 3-4 години або якщо ви не хочете, щоб у вас робили вдома студію,переставляли все і теж хтось сидів вдома 3-4 години, якщо у вас вдома більш-менш світло, якщо ваша дитинка не спить з самого початку і ви реально бачите, що у пози складатись не буде і спати теж не буде – цей вид фотосесії як раз для вас.

До речі, іноді буває, що є медичні покази , при яких не бажано робити позування дитинки (наприклад вивих ключині при пологах, перебування мами під крапельницею вдома, дуже поганий стан мами, коли важко ходити і т.п) , тоді така зйомка точно для вас.

Що потрібно?

Обов`язково записатись, як на звичайну студійну фотосесію новонародженого, по даті ПДП, трошки прибрати вдома речі, щоб зайве не попадало в кадр, підібрати для себе максимально простий домашній одяг та ще дещо, про що я розповім при записі на фотозйомку

новий вид зйомки newborn lifestyle

новий вид зйомки newborn lifestyle