q

Коли фотографую діток, таке відчуття, ніби знаю про що вони думають, про що мріють. Через фотоапарат в нас проходить якийсь невловимий позитивний контакт, який нікому більше незрозумілий.


Фотосесії немовлят в студії Бебібум 096-284-69-58. Львів
43
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-43,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-13.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Новонародженні. Студійна класична фотосесія

About This Project

В безперервному побуті ми забуваємо про найголовніші речі. Коли люди приходять до мене на фотосесію, вони згадують про них, їх очі починають усміхатись і це те, заради чого я фотографую. «Колекціонуйте миті, а не речі» – зажди всім так кажу. Фотографуйтесь частіше, адже на данний момент Вам здається, що Ви все пам’ятатимите. А через 5-10 років важко буде згадати, яка зачіска була в дитини, які волохаті рученята у немовля, як тато не вмів тримати дитинку, з якої сторони чолочка, як він хмурив чоло, або як скаладав губки в бантик, смоктав пальчика, вивчав свої ніжки, тягав маму за волосся, як був подібний на дідуся чи бабусю, який виріс перший зубчик… і яка чарівна щира усмішка , за яку Ви готові розцілувати так тепло і ніжно. За такі фотографії Ваш малюк скаже Вам дякую не через рік чи два, а через п’ятнадцять чи двадцять років… Ви самі це скажете…..